Connect with us

Akop Szostak nokautuje przeciwnika podczas WCA FIGHT NIGHT!

Polska

Akop Szostak 1,5 roku temu, po drugiej z rzędu porażce w MMA ogłosił, że kończy karierę w sportach walki. Jego bilans walk wynosił 2-2. Pojawiły się plany by wrócić do kulturystyki, ale ostatecznie na planach się skończyło i zdecydował, że…

Akop Szostak znowu walczy w MMA

Wczoraj podczas wieczornej gali WCA FIGHT NIGHT warszawski trener celebryta wygrał z Wojtkiem Balejko. Przerwał tym samym swą złą passę. Początek walki był spokojny i panowie robili rekonesans. Tutaj bardziej aktywny wydawał się być Balejko. Pod koniec rundy zniecierpliwiony Akop podkręcił tempo i zaczął dynamicznie atakować rywala. W drugiej rundzie Szostak był jeszcze mocniej naładowany i sprowadził przeciwnika do parteru. Posyłał mu ciosy z góry raz po razie. Balejko był niezdolny do obrony i sędzia przerwał walkę.

Akop miał spory doping, na którym czele stały oczywiście mama oraz żona Sylwia, która krzyczała wniebogłosy tak, że pewnie straci głos na kilka dni 🙂. Wsparcie miał również w znajomych i przyjaciołach. Na galę przybyli: Paulina Ihnatowicz i Kacper Młynarkiewicz (wsparcie na 300%), Fitlovers, przyszły tata Paweł Głuchowski z Natalią Kruczyńską, Ada Kaczmarek i jej narzeczony Norbert Daszkiewicz, Małgorzata Mączyńska, a także Mariusz Pudzianowski. Jakie kolejne plany? Narazie cisza w eterze, ale na pewno niebawem się dowiemy. Gratulacje za udany powrót!